Nu pot sa loghez cu facebook

Categoria include subiecte care nu se regasesc in nici una dintre categoriile de mai sus.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
user-14842
Mesaje: 1
Membru din: 16 Noi 2020 09:32
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Nu pot sa loghez cu facebook

Mesajde user-14842 » 16 Noi 2020 09:41

Buna ziua!
Am folosit optiunea de a loga cu facebook si nu mai merge. Imi da facebook o eroare in care zice ca nu am permisiune sa-l acesez acest aplicate pentru ca este in dezvoltare si sa cer permisiunea administratorului.
Este foarte enervant pentru ca nu pot sa trimit facturi la client si sunt blocat cu bani pana cand nu pot sa ma loghez.
Am facut un alt cont fara login cu facebook dar nu a ajutat, adresa de mail este exact acelas si am vrut sa vad daca pot sa loghez pe celalat cont direct de pe mailul folist.
As vrea si sa-l schimb modalitatea de logare pe mail dar sa am toate datele de pe contul de pe facebook nu am vazut optiune pentru asta. Ma puteti ajuta va rog?

easybill
Mesaje: 58
Membru din: 31 Oct 2015 12:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nu pot sa loghez cu facebook

Mesajde easybill » 27 Ian 2023 23:19

Problema a fost remediata din 2020 si conturile au fost unificate. Mecanismul de resetare parola functioneaza acum si pentru conturile create prin Facebook / Google.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Înapoi la “Intrebari si raspunsuri diverse”