FURNIZOR/CUMPARATOR

Categoria include subiecte care nu se regasesc in nici una dintre categoriile de mai sus.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
PetruStariș
Mesaje: 1
Membru din: 31 Aug 2018 21:29
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

FURNIZOR/CUMPARATOR

Mesajde PetruStariș » 31 Aug 2018 21:40

Buna ziua,
Ma intereseaza daca exista undeva optiunea de a schimba termenii FURNIZOR/CUMPARATOR din factura, fiindca nu in toate cazurile avem de a face cu vanzari/cumparari de produse, astfel incat sa poata fi prinse si alte tipuri de servicii.

De exemplu am nevoia in cazul meu sa apara mai corect PRESTATOR/BENEFICIAR (in cazul unui serviciu prestat). Am observat ca in sabloanele A4-A5 mai apare termenul de client, dar urmatoarele de la Mystic in colo sunt cele generate, primele mentionate.

Multumesc frumos,
Petru S.

easybill
Mesaje: 58
Membru din: 31 Oct 2015 12:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: FURNIZOR/CUMPARATOR

Mesajde easybill » 27 Ian 2023 23:27

Pentru aceste cazuri puteti sa defini in aplicatie un template de factura dedicat, pe care-l puteti adapta conform cerintelor dvs.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Înapoi la “Intrebari si raspunsuri diverse”